Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Zasady licencjonowania DGCS System i Zbiorczych e-deklaracji + JPK dla DOS

Już dziś sprawdź nową generację programu DGCS System na 2020 rok.

Wykupując aktualizację przechodzisz na wersję abonamentową, w formie rocznej aktualizacji obejmującej wprowadzone w tym okresie zmiany:

- funkcjonalne: nowości technologiczne pozwalające na przyspieszenie pracy lub dostosowanie do nowych systemów operacyjnych,

- związane z aktualizacjami przepisów: zmiany stawek podatkowych, deklaracji, nowości takich jak JPK, split payment, itd.

Skorzystaj z aktualizacji, przejdź na model sybskrypcji rocznej. Wszystkie aktualizacje wydane w czasie ważności posiadanego przez Twoją firmę abonamentu możesz pobrać i korzystać w swojej instalacji programu. Przed upływem abonamentu powiadomimy Cię o jego niedalekim zakończeniu, możesz także samodzielnie sprawdzić posiadane moduły, liczbę stanowisk oraz ważność abonamentu.

 

 

 

Okres obowiązywania abonamentu
Od momentu aktywacji licencji Twój abonament jest ważny przez okres 365 dni (12 miesięcy). Jeżeli nie zdążyłeś opłacić abonamentu w terminie, nie przejmuj się program się nie zablokuje, pozwoli Ci na dalszą pracę. Ale pamiętaj, po okresie 30 dni (czyli 13 miesięcy od daty zakupu abonamentu) bez opłacenia dalszego abonamentu nie będziesz mógł pobierać aktualizacji, a więc przestaniesz być na bieżąco z aktualnymi zmianami w programie.

 

 

Wprowadzenie abonamentu nie wiąże się z podwyżkami, kupujesz aktualizację w cenie jak dotychczas:

 

 

 

Ograniczenia pracy, które pojawią się w przypadku nie przedłużenia abonamentu:

 

Wybierz i zamów program z listy w korzystnej, promocyjnej cenie:

Wersje dla firm

Poznaj DGCS System: wszystko o linii DGCS System dla firm

Wersje dla biur rachunkowych

Poznaj DGCS System: wszystko o linii DGCS System dla biur

 

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.