Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

DGCS System - licencjonowanie

Seria programów DGCS System licencjonowana jest na zasadzie abonamentu. Wykupując licencję korzystasz przez 365 dni z pełnej funkcjonalności programu. Decydując się na zakup oprogramowania wnosisz opłatę podstawową, na podstawie której generowana jest licencja dla Twojej firmy.

 

Przedłużenie abonamentu

Po upływie 12 miesięcy od wygenerowania licencji abonament będzie wymagał przedłużenia, czego można dokonać korzystając z opłaty promocyjnej, skalkulowanej odpowiednio dla każdego modułu i pakietu. Kolejny miesiąc to okres w którym można dokonać zakupu przedłużenia abonamentu w promocyjnej cenie. Po tym czasie abonament wygaśnie. Nie oznacza to jednak braku dostępu do programu. DGCS System będzie umożliwiał pracę  w podstawowym zakresie, w zależności od modułu zostaną wprowadzone następujące ograniczenia:

Po tym okresie nadal można dokonać przedłużenia, na zasadach opłaty standardowej, co pozwoli wrócić do pracy bez ograniczeń.

Posiadając aktywny abonament zyskujesz:

DGCS System - aktualizacje

Nie musisz martwić się instalacją aktualizacji system został maksymalnie zautomatyzowany dzięki czemu:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia technicznego w tym zakresie, zadzwoń: 509-688-690, 62 734-76-40.

 

 

 

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.