Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Aktualizacja DGCS System


Jeśli nie wiesz jak zainstalować aktualizacje, masz więcej stanowisk lub zwyczajnie chcesz żeby zrobił to specjalista możesz skorzystać z usług zdalnej instalacji przez naszego konsultanta, który za Twoim zezwoleniem przeprowadzi instalację na Twoim komputerze przez internet. Dowiedz się więcej

Możesz także do nas zadzwonić 509-688-690 lub napisać info@dgcsnet.pl.

Krok 1

Należy wykonać kopię bezpieczeństwa bazy danych. Zobacz

Krok 2

Przed przystąpieniem do instalacji aktualizacji należy wyłączyć program na wszystkich pozostałych stanowiskach. Instalację należy rozpocząć od serwera lub innego głównego komputera na którym umieszczona jest baza danych. 

Krok 3

Na komputerze od którego rozpoczynamy instalację wybieramy z menu Pomoc, a następnie opcję Sprawdź czy są dostępne aktualizacje.

Krok 4

Porgram sprawdzi dostępne do istniejącej instalacji programu aktualizacje, a następnie wyświetli ich liczbę na ekranie, Jest ona zależna od częstotliwości aktualizacji, jeżeli w czasie pomiędzy ostatnią instalacją aktualizacji, a kolejnym sprawdzeniem ich dostępności, nie została wydana żadna aktualizacja przez producenta, program poinformuje, że nie znalazł aktualizacji do instalacji.

 

Krok 5 Po pobraniu aktualizacji należy postąpić zgodnie z poniższą instrukcją.

 

Dla systemów innych niż Windows w katalogu będzie się znajdował plik Uaktualnij bez rozszerzenia.

Dla przykładu standardowa lokalizacja katalogu głównego DGCS System to: 

dla Windows: C:/DGCS/DGCSSystem

dla macOS Programy/DGCS/DGCSSystem

 

 

Krok 6

Po uruchomieniu Uaktualnij, należy wybrać opcję Aktualizuj program.

Uwaga! podczas instalacji na drugim i kolejnym stanowisku należy wybrać również wybrać opcję Uaktualnij z katalogu głównego programu, nie należy uruchamiać programu.

Krok 7

Program poinformuje o pobranych uaktualnieniach i poprosi o potwierdzenie instalacji.

Krok 8

Program został zainstalowany pomyślnie, można przystąpić do dalszej pracy.

Uwaga! Podczas instalacji na drugim i kolejnym stanowisku zaktualizowany DGCS System na serwerze lub komputerze głównym również musi być wyłączony.

Zdalna instalacja

Jeśli powyższa instrukcja nie pomogła w poprawnej instalacji lub w czasie jej przebiegu wystąpiły inne nieprzewidziane sytuacje możesz do nas zadzwonić 509-688-690 lub napisać info@dgcsnet.pl. Możesz także skorzystać z usług zdalnej instalacji przez naszego konsultanta, który za Twoim zezwoleniem przeprowadzi instalację na Twoim komputerze przez internet. Dowiedz się więcej

Zobacz również:

- Aktywacja programu

Instalacja DGCS System na macos

 


Powrót do listy aktualności

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.