Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Aktywacja licencji


Aktywacja licencji to konieczna czynność do wykonania, w celu korzystania z legalnego oprogramowania. Każda licencja przypisana jest do danych firmy i zakupionych modułów, wszelkie zmiany powinny być odnotowane przez producenta oprogramowania.

Sprawdź krok po kroku poprawny przebieg aktywacji licencji:

Krok 1

Po instalacji DGCS System, przy pierwszym uruchomieniu porgramu pojawi się okno z informacją o możliwości zarejestrowania programu jeżeli został zakupiony lub o możliwości pracy na wersji demonstracyjnej w celu przetestowania funkcjonalności, przez 30 dni program będzie działał w trybie demo. W trakcie upływu 30 dniowego terminu czas ten będzie się zmniejszał, pamiętaj o zamówieniu licencji z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby nie stracić możliwości uruchomienia oprogramowania. Do czasu aktywacji programu, przy każdym uruchomieniu programu będzie się pojawiała taka informacja.

Krok 2

Z otrzymanej wiadomości od dGCS.NET sp. z o.o. należy skopiować 24 znakowy numer licencji,  

używając opcji kopiuj/wklej wprowadzić ją w pole zaznaczone czerwonym prostokątem, a następnie wybrać przycisk Zarejestruj/Uruchom.

 

Krok 3

Program został zarejestrowany. Po prawidłowej rejestracji, pojawi się możliwość uruchomienia zakupionych modułów, tak to będzie wyglądało dla KPIR dla biur rachunkowych:

 

Uwaga! w przypadku aktywacji więcej niż 1 modułu, po aktywacji pierwszej licencji należy w programie wybrać Konfiguracja -> rejestracja programu, 

następnie analogicznie wprowadzić dane z wiadomości e-mail, korzystając z opcji kopiuj/wklej.

Uwaga! istnieje również możliwość wprowadzenia licencji z pliku, należy wtedy dołączony do wiadomości spakowany plik z rozszerzeniem .zip zapisać na komputerze, a następnie wybrać z menu programu opcję Konfiguracja -> Rejestracja programu. Po ukazaniu się okana z możliwością wpisania klucza, przełączyć się na opcję z pliku, a następnie wskazać lokalizację zapisanego pliku i aktywować program.

Zdalna instalacja

Jeśli powyższa instrukcja nie pomogła w poprawnej aktywacji licencji lub w czasie jej przebiegu wystąpiły inne nieprzewidziane sytuacje możesz do nas zadzwonić 509-688-690 lub napisać info@dgcsnet.pl. Możesz także skorzystać z usług zdalnej instalacji przez naszego konsultanta, który za Twoim zezwoleniem aktywuje program na Twoim komputerze przez internet. Dowiedz się więcej

Skorzystaj z naszych poradników, sprawdź jak:

Sporządzić kopię bezpieczeństwa

Zainstalować nową generację programu

Aktywować licencję

Zainstalować DGCS System na macos


Powrót do listy aktualności

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.