Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Instalacja DGCS System na macos


Poniższa instrukcja dotyczy instalacji wersji DGCS System 17 i wyższej na systemie operacyjnym macOS Sierra. 

Krok 1

Należy pobrać wersję instalacyjną dostępną na stronie z wersją demonstracyjną  lub w otrzymanej wiadomości e-mail wraz z licencją. Po pobraniu w katalogu Pobrane rzeczy znajdzie się plik o nazwie: DGCSSystem z kolejnym numerem wersji i z rozszerzeniem pliku .pkg. Plik należy uruchomić poprzez dwukrotne kliknięcie.

 

Krok 2

Jeżeli pojawi się komunikat zabezpieczający przed instalacją szkodliwego oprogramowania, którego nie chcieliśmy pobierać:

 

należy uruchomić Preferencje Systemowe, wybrać Ochrona i prywatność i zezwolić na instalację, poprzez kliknięcie w Otwórz mimo to. 

 

Krok 3

Po potwierdzeniu, że program pochodzi od Wydawcy, którego znamy, rozpocznie się właściwa instalacja programu DGCS System. Należy postępować zgodnie z intrukcjami na ekranie.

Zaakceptować warunki umowy licencyjnej:

Po prawidłowej instalacji oprogramowania powinien pojawić się komunikat, który oznacza, że możemy już rozpocząć pracę z DGCS System.

Krok 4

Po zakończeniu instalacji, system zapyta nas co, chcemy zrobić z pakietem instalacyjnym, sugerowane jest przeniesienie do kosza, zapobiegnie to ponownemu niepożądanemu wywołaniu instalacji DGCS System.

Krok 5

DGCS System został zainstalowany, życzymy przyjemnej pracy. Po standardowej instalacji, zalecamy sprawdzenie aktualnego pakietu uaktualnień do danej wersji. Instrukcja aktualizacji znajduje się w poniższym linku.

Zdalna instalacja

Jeśli powyższa instrukcja nie pomogła w poprawnej instalacji lub w czasie jej przebiegu wystąpiły inne nieprzewidziane sytuacje możesz do nas zadzwonić 509-688-690 lub napisać info@dgcsnet.pl. Możesz także skorzystać z usług zdalnej instalacji przez naszego konsultanta, który w za Twoim zezwoleniem przeprowadzi instalację na Twoim komputerze przez internet. Dowiedz się więcej

Skorzystaj z naszych poradników, sprawdź jak:

Sporządzić kopię bezpieczeństwa

Zainstalować nową generację programu

Aktywować licencję

Zainstalować DGCS System na macos


Powrót do listy aktualności

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.