Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Rabat z okazji Dnia Księgowego!


DGCS System moduly księgowe w promocji z okazji Dnia Księgowego!

Wybierz i zamów program z listy w korzystnej, promocyjnej cenie:

Wersje dla firm

Program ułatwia prowadzenie księgi podatkowej, ewidencji podatku zryczałtowanego, również dla rolników, według obowiązujących przepisów Ministerstwa Finansów. Księga Przychodów i Rozchodów to intuicyjne narzędzie, polecane małym i średnim przedsiębiorcom.

Program do księgowości dla firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. W programie zostało zastosowanych wiele udogodnień przyspieszających pracę, a także automatyzujących podstawowe czynności, takich jak księgowanie kosztów i sprzedaży.

Zestawienie programów pozwala średniej rozmiarów firmie prowadzić pełną obsługę: księgowości (KPIR), kadr i płac oraz sprzedaż z uwzględnieniem stanów magazynowych.

Przystępna cena pakietu Firma przy jednocześnie dużym zestawie dostępnych modułów sprawia, że wybierają go firmy małe i duże, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości.

Poznaj DGCS System: wszystko o linii DGCS System dla firm

 

Wersje dla biur rachunkowych

Wygodne narzędzie dla biur rachunkowych, pozwalające prowadzić księgowość dla firm rozliczających się na zasadach księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, a także rolników. Z programem otrzymujesz możliwość złożenia do US deklaracji elektronicznych.

Wygodne narzędzie dla biur rachunkowych, pozwalające prowadzić księgowość dla firm rozliczających się na zasadach księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, a także rolników. Pozwala na obsługę do 10 podatników.

Wygodne narzędzie dla biur rachunkowych, pozwalające prowadzić księgowość dla firm rozliczających się na zasadach księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, a także rolników. Pozwala na obsługę do 30 podatników.

Program do księgowości dla biur rachunkowych prowadzących księgowość firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Wersja dla biur prowadzących do 10 firm na pełnej księgowości.

Program do księgowości dla biur rachunkowych prowadzących księgowość firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Wersja bez limitu prowadzonych firm.

Prowadzisz księgowość dla klientów rozliczających się na zasadzie: ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu dla rolników? Ten pakiet jest dla Ciebie. Pakiet umożliwia pracę na nieograniczonej liczbie stanowisk oraz firm.

Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym? Przejdź na pakiet Duże Biuro, aby w atrakcyjnej cenie ułatwić sobie codzienną pracę, niezależnie od tego czy prowadzisz księgowość dla 10 czy 1000 firm, Duże Biuro sprawdzi się u Ciebie.

Poznaj DGCS System: wszystko o linii DGCS System dla biur


Powrót do listy aktualności

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.