Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
infolinia: 62 734-76-40

Wybierz DGCS System na macOS (dawniej INFOR DGCS System)

 

Wiele firm w Polsce posiada niezawodne komputery marki Apple, z systemem macOS, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy programy dla firm na macOS. Już dziś możesz pracować z programami księgowymi: DGCS System KPIR na macOS i DGCS System Księga Handlowa (pełna księgowość) na macOS, a także DGCS System Fakturowanie na macOS, DGCS System Magazyn na macOS, DGCS System Środki Trwałe na macOS. Zobacz również program DGCS System Kadry i Płace na macOS.

Nie potrzebujesz systemu operacyjnego Windows, żeby Twoja firma pracowała na Macu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programów, wybierz ten który Cię interesuje, a następnie kliknij aby przejść do opisu:

DGCS System KPIR na macOS – Księga Przychodów i Rozchodów dla Twojej firmy

DGCS System Księga Handlowa (pełna księgowość) na macOS – w Twoim biurze rachunkowym

DGCS System Fakturowanie na macOS – wystawiaj faktury na Macu

DGCS System Magazyn na macOS – prowadź stany magazynowe i wystawiaj faktury na Macu

DGCS System Środki Trwałe na macOS – zarządzaj swoimi środkami trwałymi na Macu

DGCS System Kadry i Płace na macOS – rozliczaj kadry i płace na Macu.

 

Zobacz więcej modułów dla firm

Zobacz więcej modułów dla biur

 

Zobacz także pakiety z serii DGCS System na macOS:

Mała Firma DGCS System na macOS

Firma DGCS System na macOS

 

Małe Biuro DGCS System na macOS

Duże Biuro DGCS System na macOS

 

Bezpieczeństwo
W każdej firmie bezpieczeństwo danych jest na pierwszym miejscu, dlatego DGCS System został stworzony przy wykorzystaniu technologii, pozwalających dbać o dane zawarte w bazie danych i samą bazę danych, którą można skonfigurować w taki sposób, aby była bardzo bezpieczna. Brak złośliwego oprogramowania szkodzącego systemowi operacyjnemu macos, to bezsprzeczna przewaga tego komputera nad zwykłym PC.

 

Wybierając DGCS System + komputer Mac, wybierasz bezpieczeństwo.

 

Wiedza i doświadczenie
DGCS System powstał przy współpracy ekspertów merytorycznych firmy INFOR Ekspert, co zapewnia mu aktualność i zgodność z przepisami. Z programu korzysta się przyjemnie i bardzo intuicyjnie, o co dbają eksperci z biura rachunkowego, pracujący przy tworzeniu oprogramowaniu. Komputery firmy Apple od zawsze wzbudzały zainteresowanie głównie jakością wykonania oraz przyjazną obsługą, wystarczy wspomnieć, że komputer Mac jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

 

 

Szybko i sprawnie
Chociaż standardem obsługi jest połączenie klawiatura+myszka, każdy, kto wprowadzał dużą ilość danych, wie, że korzystanie z samej klawiatury i wykorzystanie skrótów klawiszowych znacznie przyspiesz pracę. DGCS System pozwala na korzystanie wyłącznie z klawiatury podczas najczęstszych operacji, takich jak: wystawianie faktur oraz wprowadzanie danych w księgowości. Korzystając z DGCS System na MacBooku PRO posiadasz klawiaturę na której pisze się lekko i szybko, która dodatkowo, dla wyższego komfortu, jest podświetlana.

 

Stabilność = pewność
Komputery firmy Apple są komputerami wydajnymi i niezawodnymi, system macOS jest jednym ze stabilniejszych systemów operacyjnych na rynku, natomiast DGCS System został tak zaprojektowany, żeby zapewnić korzystającym z niego firmom maksimum bezpieczeństwa i pewności danych, m.in. dzięki intuicyjnemu sporządzaniu kopii bezpieczeństwa, a także zastosowanych technologiach.

 

Jaśniej i wyraźniej
Na fenomenalnym wyświetlaczu komputera marki Apple zobaczysz więcej szczegółów w księgowych zestawieniach, a to pozwoli zaoszczędzić na wydrukach. Dodatkowo w DGCS System możesz wprowadzić własne ustawienia wyglądu programu, żeby było wygodnie Tobie i Twoim pracownikom.

 

 

Wersje systemów operacyjnych macOS, na których przetestowaliśmy DGCS System:

 

Pobierz wersję demonstracyjną, sprawdź DGCS System na swoim macos. Pobierz demo

 

Potrzebujesz pomocy w obsłudze, masz pytanie?

Zadzwoń: 62 734-76-40, 509-688-690.

 

Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.