Wybierz INFOR System na Mac OS X

Wiele firm w Polsce posiada niezawodne komputery marki Apple, z systemem Mac OS X, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy programy dla firm na Mac OS X. Już dziś możesz pracować z programami księgowymi: INFOR System KPIR na Mac OS X i INFOR System Księga Handlowa (pełna księgowość) na Mac OS X, a także INFOR System Fakturowanie na Mac OS X, INFOR System Magazyn na Mac OS X, INFOR System Środki Trwałe na Mac OS X. Zobacz również program INFOR System Kadry i Płace na Mac OS X.

Nie potrzebujesz systemu operacyjnego Windows, żeby Twoja firma pracowała na Macu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programów, wybierz ten który Cię interesuje, a następnie kliknij aby przejść do opisu:

INFOR System KPIR na Mac OS X – Księga Przychodów i Rozchodów dla Twojej firmy

INFOR System Księga Handlowa (pełna księgowość) na Mac OS X – w Twoim biurze rachunkowym

INFOR System Fakturowanie na Mac OS X – wystawiaj faktury na Macu

INFOR System Magazyn na Mac OS X – prowadź stany magazynowe i wystawiaj faktury na Macu

INFOR System Środki Trwałe na Mac OS X – zarządzaj swoimi środkami trwałymi na Macu

INFOR System Kadry i Płace na Mac OS X – rozliczaj kadry i płace na Macu.

 

Zobacz także pakiety z serii INFOR System na Mac OS X:

Mała Firma INFOR System

Firma INFOR System

Małe Biuro INFOR System

Duże Biuro INFOR System

 

 

Bezpieczeństwo
W każdej firmie bezpieczeństwo danych jest na pierwszym miejscu, dlatego INFOR System został stworzony przy wykorzystaniu technologii, pozwalających dbać o dane zawarte w bazie danych i samą bazę danych, którą można skonfigurować w taki sposób, aby była bardzo bezpieczna. Brak złośliwego oprogramowania szkodzącego systemowi operacyjnemu MacOS X, to bezsprzeczna przewaga tego komputera nad zwykłym PC.

 

Wybierając INFOR System + komputer Mac, wybierasz bezpieczeństwo.

Wiedza i doświadczenie
INFOR System powstaje przy współpracy ekspertów merytorycznych firmy INFOR Ekspert, co zapewnia mu aktualność i zgodność z przepisami. Z programu korzysta się przyjemnie i bardzo intuicyjnie, o co dbają eksperci z biura rachunkowego, pracujący przy tworzeniu oprogramowaniu. Komputery firmy Apple od zawsze wzbudzały zainteresowanie głównie jakością wykonania oraz przyjazną obsługą, wystarczy wspomnieć, że komputer Mac jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

Szybko i sprawnie
Chociaż standardem obsługi jest połączenie klawiatura+myszka, każdy, kto wprowadzał dużą ilość danych, wie, że korzystanie z samej klawiatury i wykorzystanie skrótów klawiszowych znacznie przyspiesz pracę. INFOR System pozwala na korzystanie wyłącznie z klawiatury podczas najczęstszych operacji, takich jak: wystawianie faktur oraz wprowadzanie danych w księgowości. Korzystając z INFOR System na MacBooku PRO posiadasz klawiaturę na której pisze się lekko i szybko, która dodatkowo, dla wyższego komfortu, jest podświetlana.

Stabilność = pewność
Komputery firmy Apple są komputerami wydajnymi i niezawodnymi, system MacOS X jest jednym ze stabilniejszych systemów operacyjnych na rynku, natomiast INFOR System został tak zaprojektowany, żeby zapewnić korzystającym z niego firmom maksimum bezpieczeństwa i pewności danych, m.in. dzięki intuicyjnemu sporządzaniu kopii bezpieczeństwa, a także zastosowanych technologiach.

Jaśniej i wyraźniej
Na fenomenalnym wyświetlaczu komputera marki Apple zobaczysz więcej szczegółów w księgowych zestawieniach, a to pozwoli zaoszczędzić na wydrukach. Dodatkowo w INFOR System możesz wprowadzić własne ustawienia wyglądu programu, żeby było wygodnie Tobie i Twoim pracownikom.

 

Wersje systemów operacyjnych Mac OS X, na których przetestowaliśmy INFOR DGCS System:

  • El Capitan,
  • Yosemite,
  • Mavericks,
  • Mountain Lion,
  • Lion.

 

Pobierz wersję demonstracyjną, sprawdź INFOR DGCS System na swoim Mac OS X. Pobierz demo

 

Potrzebujesz pomocy w obsłudze, masz pytanie?

Zadzwoń: 62 734-76-40, 509-688-690.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

rabat

10%

sprawdź!

× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.