Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
JPK w programach DGCS
62 734-76-40

Zdalna instalacja programu

Instalacja programu przez konsultanta dGCS.NET
od: 65,00 zł netto
Zobacz

Małe Biuro DGCS System

Prowadzisz księgowość dla klientów rozliczających się na zasadzie: ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu dla rolników? Ten pakiet jest dla Ciebie. Pakiet umożliwia pracę na nieograniczonej liczbie stanowisk oraz firm.
od: 1 521,00 zł netto
Zobacz

Duże Biuro DGCS System

Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym? Przejdź na pakiet Duże Biuro, aby w atrakcyjnej cenie ułatwić sobie codzienną pracę, niezależnie od tego czy prowadzisz księgowość dla 10 czy 1000 firm, Duże Biuro sprawdzi się u Ciebie.
od: 2 331,00 zł netto
Zobacz

Księga Przychodów i Rozchodów, program DGCS System dla biur

Wygodne narzędzie dla biur rachunkowych, pozwalające prowadzić księgowość dla firm rozliczających się na zasadach księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, a także rolników. Z programem otrzymujesz możliwość złożenia do US deklaracji elektronicznych.
od: 891,00 zł netto
Zobacz

Księga Handlowa DGCS System dla biur

Program do księgowości dla biur rachunkowych prowadzących księgowość firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Wersja bez limitu prowadzonych firm.
od: 1 431,00 zł netto
Zobacz

Kadry i Płace DGCS System dla biur

Program ułatwia rozliczenia pracownicze prowadzone przez biura rachunkowe dla klientów. Pozwala na prowadzenie ewidencji czasu pracy, notowanie danych pracowniczych oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji. Wersja bez ograniczeń firm i pracowników.
od: 891,00 zł netto
Zobacz

Środki Trwałe DGCS System dla biur

Program umożliwia prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz dokonywanie operacji na środkach trwałych zarówno dla celów podatkowych, jak i bilansowych.
od: 261,00 zł netto
Zobacz

Zbiorcze e-deklaracje DGCS System dla biur rachunkowych

Program Zbiorcze e-Deklaracje zapewni Państwu między innymi: oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie i wysłanie e-Deklaracji, a także odbiór UPO.
od: 390,00 zł netto
Zobacz

Księga Przychodów i Rozchodów DOS dla biur rachunkowych

Oprogramowanie starszej generacji, służące do księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów, skierowane głównie do użytkowników starszego typu komputerów lub osób zainteresowanych aktualizacją posiadanego oprogramowania.
od: 800,00 zł netto
Zobacz

Zbiorcze e-deklaracje + JPK DOS dla biur rachunkowych

Program Zbiorcze e-Deklaracje umożliwia wysyłkę e-Deklaracji z programów DOS-owych: Księga Przychodów i Rozchodów, FIK Księga Handlowa, Płace. Do programu została także dodana możliwość wysłania JPK - Jednolitego Pliku Kontrolnego.
od: 400,00 zł netto
Zobacz

Płace DOS

Oprogramowanie starszej generacji, służące do prowadzenia płac pracowników, skierowane głównie do użytkowników starszego typu komputerów lub osób zainteresowanych aktualizacją posiadanego oprogramowania.
od: 800,00 zł netto
Zobacz

Bezpieczne dane DGCS System

Dodatek do INFOR DGCS System umożliwiający zarządzanie kopiami bezpieczeństwa sporządzanymi w: księgowości, sprzedaży, magazynie, kadry i płace.
od: 200,00 zł netto
Zobacz

Kadry, Płace i ZUS Pro dla Biur Rachunkowych

Program do prowadzenia kadr i płac pracowników w firmie o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników.
od: 0,00 zł netto
Zobacz
Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.
Zostaw kontakt oddzwonimy!

Zostaw kontakt

Oddzwonimy i pomożemy w wyborze oprogramowania

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
Oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy 8-16 w dni robocze
To pole nie może być puste
Użyjemy Twojego numeru do jednorazowego kontaktu.
Wysyłanie formularza...
Dziękujemy za pozostawienie danych, skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.