Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
JPK w programach DGCS
62 734-76-40

Zdalna instalacja programu

Instalacja programu przez konsultanta dGCS.NET
od: 65,00 zł netto
Zobacz

Fakturowanie DGCS System

Prosty program pozwalający na wystawianie faktur. Bogata funkcjonalność umożliwia: sprzedaż walutową, obsługę kas fiskalnych, wystawianie faktur proforma i zaliczkowych. Polecany małym i średnim firmom niekorzystającym z kontroli stanów magazynowych.
od: 135,00 zł netto
Zobacz

Magazyn Start DGCS System

Program pozwalający na prowadzenie sprzedaży z kontrolą stanów magazynowych. Zawiera podstawowe funkcje, przeznaczony dla małych firm.
od: 351,00 zł netto
Zobacz

Magazyn DGCS System

Program Magazyn pomaga w prowadzeniu firmy w zakresie sprzedaży i gospodarki materiałowej. Oprogramowanie umożliwia wystawianie dokumentów: magazynowych, wydania i zakupu towaru, usług oraz pozostałych dokumentów sprzedażowych.
od: 711,00 zł netto
Zobacz

Księga Przychodów i Rozchodów DGCS System dla firm

Program ułatwia prowadzenie księgi podatkowej, ewidencji podatku zryczałtowanego, również dla rolników, według obowiązujących przepisów Ministerstwa Finansów. Księga Przychodów i Rozchodów to intuicyjne narzędzie, polecane małym i średnim przedsiębiorcom.
od: 324,00 zł netto
Zobacz

Księga Handlowa DGCS System dla firm

Program do księgowości dla firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. W programie zostało zastosowanych wiele udogodnień przyspieszających pracę, a także automatyzujących podstawowe czynności, takich jak księgowanie kosztów i sprzedaży.
od: 891,00 zł netto
Zobacz

Kadry i Płace DGCS System dla firm

Program ułatwia rozliczanie płac pracowników w małych i średnich firmach. Pozwala na prowadzenie ewidencji czasu pracy, notowanie danych pracowniczych oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji. Program wspiera rozliczenia z US i ZUS.
od: 711,00 zł netto
Zobacz

Środki Trwałe DGCS System dla firm

Program umożliwia prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz dokonywanie operacji na środkach trwałych zarówno dla celów podatkowych, jak i bilansowych.
od: 171,00 zł netto
Zobacz

Zbiorcze e-deklaracje dla firm DGCS System

Program Zbiorcze e-Deklaracje zapewni Państwu: oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie i wysłanie e-Deklaracji, a także odbiór UPO.
od: 190,00 zł netto
Zobacz

Mała Firma DGCS System

Zestawienie programów pozwala średniej rozmiarów firmie prowadzić pełną obsługę: księgowości (KPIR), kadr i płac oraz sprzedaż z uwzględnieniem stanów magazynowych.
od: 1 431,00 zł netto
Zobacz

DGCS System Firma

Przystępna cena pakietu Firma przy jednocześnie dużym zestawie dostępnych modułów sprawia, że wybierają go firmy małe i duże, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości.
od: 1 791,00 zł netto
Zobacz

Mobilna Faktura dGCS

Posiadasz telefon lub tablet z Androidem? Jesteś Użytkownikiem INFOR System Magazyn? Koniecznie musisz zostać Użytkownikiem Mobilnej Faktury dGCS!
od: 100,00 zł netto
Zobacz

Mobilna inwentaryzacja

Przyspiesz swoją inwentaryzację za pomocą telefonu i Magazynu INFOR SYSTEM!
od: 650,00 zł netto
Zobacz

Kadry, Płace i ZUS PRO

Program do prowadzenia kadr i płac pracowników w firmie o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników.
od: 0,00 zł netto
Zobacz

Magazyn Multi DOS

Oprogramowanie starszej generacji, służące do sprzedaży i obsługi magazynu, skierowane głównie do użytkowników starszego typu komputerów lub osób zainteresowanych aktualizacją posiadanego oprogramowania.
od: 800,00 zł netto
Zobacz

Księga Przychodów i Rozchodów DOS dla firm

Oprogramowanie dla firm chcących pracować na wersji DOS lub potrzebujących aktualizacji oprogramowania.
od: 800,00 zł netto
Zobacz

Płace DOS

Oprogramowanie starszej generacji, służące do prowadzenia płac pracowników, skierowane głównie do użytkowników starszego typu komputerów lub osób zainteresowanych aktualizacją posiadanego oprogramowania.
od: 800,00 zł netto
Zobacz

Bezpieczne dane DGCS System

Dodatek do INFOR DGCS System umożliwiający zarządzanie kopiami bezpieczeństwa sporządzanymi w: księgowości, sprzedaży, magazynie, kadry i płace.
od: 200,00 zł netto
Zobacz

Zbiorcze e-deklaracje + JPK DOS dla firm

Program Zbiorcze e-Deklaracje umożliwia wysyłkę e-Deklaracji z programów DOS-owych: Księga Przychodów i Rozchodów, FIK Księga Handlowa, Płace. Do programu została także dodana możliwość wysłania JPK - Jednolitego Pliku Kontrolnego.
od: 190,00 zł netto
Zobacz
Rabat 10% sprawdź!
× Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco, i dodatkowo otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie.
Zostaw kontakt oddzwonimy!

Zostaw kontakt

Oddzwonimy i pomożemy w wyborze oprogramowania

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
Oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy 8-16 w dni robocze
To pole nie może być puste
Użyjemy Twojego numeru do jednorazowego kontaktu.
Wysyłanie formularza...
Dziękujemy za pozostawienie danych, skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.