Abonament DGCS System

DGCS System – licencjonowanie

Seria programów DGCS System licencjonowana jest na zasadzie abonamentu. Wykupując licencję korzystasz przez 365 dni z pełnej funkcjonalności programu. Decydując się na zakup oprogramowania wnosisz opłatę podstawową, na podstawie której generowana jest licencja dla Twojej firmy.

Wygaśnięcie abonamentu Kiedy upłynie 365 dni korzystania z programu, abonament wygaśnie. Po tym czasie korzystanie z programu będzie możliwe ale z pewnymi ograniczeniami, które mogą utrudnić korzystanie z oprogramowania.  
Dodatkowe funkcjonalności program Księga Handlowa Księga Przychodów i Rozchodów RR, Ryczałt Produkcja, Magazyn, Fakturowanie Kadry i Płace Środki Trwał
Pobieranie aktualizacji z poziomu programu
Współpraca z KSeF
Pobieranie danych kontrahentów z serwera GUS na podstawie wprowadzonego numeru NIP kontrahenta
Możliwość pobierania kursów walut z serwera NBP
Sprawdzanie statusu czynnego podatnika VAT
Powielanie dokumentów handlowych i magazynowych
Wysyłka wiadomości e-mail z systemu
e-zwolnienia (e-zla)
Opcje zbiorcze na dokumentach
Import danych z pliku JPK do modułów księgowych
Wczytanie wyciągów bankowych z pliku MT-940
Weryfikacja kontrahenta na białej liście podatników VAT
Synchronizacja z OCR Scanye.pl
Działanie rozszerzeń DGCS System Sklep internetowy
Działanie rozszerzeń DGCS System
Współpraca z terminalami płatniczymi

Przedłużenie abonamentu

Kiedy rozpocznie się 12 miesiąc korzystania z abonamentu, na górnym pasku programu zobaczysz liczbę dni jaka pozostała do czasu wygaśnięcia programu. Aby przedłużyć abonament skontaktuj się z nami:

Przedłużam abonament

 

Warto posiadać aktywny abonament

Aktywny abonament umożliwia pobieranie bieżących aktualizacji. które zawierają nowelizacje przepisów, aktualne zmienne finansowe, zmiany funkcjonalne oraz rozwiązania technologiczne, nie musisz się martwić, że coś Ci umknie. Wygodnie wysyłasz dokumenty do klientów prosto z programu. Możesz pobierać aktualne kursy walut prosto z NBP. 

Abonament wygasł

Jeśli abonament wygasł zawsze możesz go przedłużyć. Od momentu wygaśnięcia masz miesiąc aby wykupić przedłużenie w cenie promocyjnej, po zakończeniu 13 miesiąca cena wzrasta – znajdziesz ją w tabeli cennika Przedłużenie nieaktywnego abonamentu w cennik przedłużenia abonamentu dla firm oraz cennik przedłużenia abonamentu dla biur rachunkowych

Sprawdź czy potrzebujesz kolejny moduł DGCS System