Duże Biuro Rachunkowe - program dla biura rachunkowego

Kompletny program dla biura rachunkowego. Stworzony z myślą o biurach, które obsługują wiele firm, o różnych profilach działalności, w tym pełnych księgowościach. Usługowe prowadzenie działalności wymaga korzystania ze sprawdzonego programu dla biura rachunkowego, które ułatwi codzienną pracę w zgodzie z ustawą o rachunkowości. Klient zmienia formę opodatkowania, z DGCS System to nie problem, możesz w każdym momencie uruchomić inny moduł, bez dodatkowych opłat. Nowi klienci na horyzoncie? Przyjmij ich pod swoje skrzydła DGCS System nie ograniczy Cię w działaniu.

Pakiet

Skład

Cena

Duże Biuro Rachunkowe

 

– 50 stanowisk w cenie

– 999 firm w cenie

Roczny abonament:: 1.700,00

Od biura dla biura

Biuro Rachunkowe DGCS

Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych

Pakiety DGCS System dla biur rachunkowych są przygotowywane w oparciu o doświadczenia księgowych pracujących nacodzień w lokalnym biurze rachunkowym DGCS. Dzięki temu programy wybiegają naprzód potrzebom biur rachunkowych, posiadają szereg usprawnień codziennej pracy. To właśnie w biurze testowane i szlifowane są wersje programów, aby do klienta docierał produkt jak najwyższej jakości. 

Współpracujemy także z biurami zrzeszonymi w Konsorcjum Biur Rachunkowych, które są niezależnymi firmami z całej Polski. Różnorodność regionalna, przekrój biur od małych, przez średnie po bardzo duże pozwala lepiej poznać problemy z jakimi się one borykają i za pomocą oprogramowania zapewnić ich rozwiązanie.

Mójksięgowy24.pl - funkcjonalny dodatek

Platforma współpracy biura rachunkowego i jego klientów – firm. Umożliwia udostępnienie klientom fakturowania, a wystawione faktury można pobrać do DGCS System. Dzięki integracji systemów szybko i łatwo można wymieniać informacje o podatkach do zapłaty, a także zestawieniach takich jak KPIR/ewidencja przychodu oraz rejestry VAT. Załóż konto bezpłatnie i dodaj pierwszych klientów.

Fakturowanie dla klientów

Wymiana dokumentów z DGCS System

Powiadomienia o podatkach
i składkach ZUS

Komunikacja z klientem

www.mojksiegowy24.pl​

Pakiet Duże Biuro Rachunkowe - skład

Pakiet został skomponowany aby spełnić potrzeby biura rachunkowego obsługującego klientów o różnych profilach działalności, formach opodatkowania i rodzajach prowadzonej działalności. Posiadając ten pakiet możesz obsłużyć do 999 firm na 50 stanowiskach bez dodatkowych opłat. Dzięki zawartemu modułowi Księgi Handlowej poprowadzisz większość firm zarejestrowanych w Polsce. Jeśli nie zamierzasz prowadzić spółek, stowarzyszeń, wybierz program dla biura rachunkowego Małe Biuro Rachunkowe.

Księga Handlowa - program dla biura rachunkowego rozliczaj spółki i stowarzyszenia

Moduł DGCS System przeznaczony do obsługi spółek, stowarzyszeń lub firm osiągających przychody powyżej 2mln euro, czyli podatników zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Program dla biura rachunkowego DGCS System pozwala dowolnie skonfigurować plan kont lub w razie potrzeby skorzystać z dostarczanego z programem. Księgowania można dokonać bezpośrednio do księgi i do VAT, jednym wpisem prowadząc dwa rejestry. Księgowanie dokumentów Księga Handlowa DGCS System odbywa się analogicznie jak Księga Przychodów i Rozchodów DGCS System, co ułatwia wejście w oprogramowanie. Obowiązkowe sporządzanie takich dokumentów jak sprawozdania finansowe czy  e-sprawozdanie pozwala skrócić pracochłonne sporządzanie bilansów rocznych.

Program dla biura rachunkowego zawiera szereg usprawnień takich jak:

– możliwość prowadzenia dodatkowego numeru księgowego,

– prowadzenie tylko kont syntetycznych rozksięgowywanie na analityce w późniejszym terminie,

– automatyczne podpowiadanie najczęściej wykonywanych czynności.

Księga Przychodów i Rozchodów - program dla biura rachunkowego księgowanie uproszczonych księgowości

Prowadzenie klientom księgowości w biurach rachunkowych w większości odbywa się na KPIR. Skupiając się na maksymalnym ułatwieniu i przyspieszeniu rozliczania firm DGCS przygotował program dla biura rachunkowego. który na to pozwala. Możesz wprowadzać wpisy ręcznie zarówno do księgi jak i do VAT lub jednym wpisem do obydwóch rejestrów, ale znacznie szybciej wczytać dokumenty z JPK_FA od klienta. Wygodna seria raportów umożliwi szybkie przejrzenie wprowadzonych zapisów i wychwycenie ewentualnych pomyłek. Wygeneruj JPK. zgodnie z przepisami i zakończ rozliczanie klienta zgodnie z przepisami.

W DGCS System Księga Przychodów i Rozchodów nie musisz zatwierdzić wpisów, aby wykonać rozliczenia. Dzięki rozbudowanym uprawnieniom możesz z poziomu administratora zatwierdzone wpisy odtwierdzić. Program program dla biura rachunkowego wspiera transakcje zagraniczne, umożliwiając księgowanie w walutach, pobieranie walut z NBP.

Ważne!

W programie do uproszczonej księgowości DGCS System Księga Przychodów i Rozchodów znajdziesz również moduły do obsługi ryczałtu ewidencjonowanego oraz KPIR dla rolników, możesz więc obsłużyć więcej klientów.

Kadry i Płace - program dla biura rachunkowego pozwala na rozliczanie pracowników

Prowadź rozliczenia kadrowo-płacowe dla swoich klientów wygodnie i prosto. DGCS System Kadry i Płace dla biur rachunkowych to narzędzie, które zgodnie z przepisami prowadzi kartoteki pracowników, nalicza wynagrodzenia oraz rozliczenia z ZUS i US.

Wystawiaj dokumenty rozliczeniowe w Fakturowanie - program dla biura rachunkowego

W pakiecie Duże Biuro Rachunkowe moduł odpowiada za wystawianie faktur, które można wysłać na e-mail do klienta. 

Faktury można księgować bezpośrednio w modułach księgowych. Program do obsługi biura rachunkowego pozwala na fakturowanie dla każdnj firmy osobno.

Kontroluj listę posiadanych maszyn, urządzeń w Środki Trwałe - program dla biura rachunkowego

Prowadzenie rejestru środków trwałych oraz odpisów amortyzacyjnych w różnych stawkach, z możliwością dokonywania zmian, ulepszania bądź dołączania części. Obsługa środków trwałych jest z założenia prosta, jeśli w firmie występuje jeden, dwa środki trwałe. Jednak jeśli jest ich więcej, a na przestrzeni lat zostają dokonane w nich zmiany, bo tego wymaga rzeczywistość w firmach, w module DGCS System Środki Trwałe uwzględniono konieczność zmian w stawkach czy samych środkach trwałych. Posłużą do rozliczeń deminimis oraz jednorazowych odpisów amortyzacyjnych. Przypomną także od zdarzeniach z nimi związanych, jak: wygaśnięcie ubezpieczenia, przegląd serwisowy.

W ramach pakietu umożliwiony jest eksport zapisów do modułów księgowych.

Wysyłaj elektroniczne PIT, CIT w Deklaracje - program dla biura rachunkowego

Podstawowy moduł w DGCS System do komunikacji z Urzędem Skarbowym. Pozwala na sporządzanie i wysyłanie najpopularniejszych i najpotrzebniejszych deklaracji: AKC, CIT, IFT, NIP, ORD, PIT, SSE, VAT, VAT-UE, ZAW, GIIF w aktualnych wersjach. Wysyłane formularze można autoryzować podpisem elektronicznym, profilem zaufanym oraz kwotą z poprzedniej deklaracji.

Rozliczaj podróże dzięki Delegacje - program dla biura rachunkowego

Moduł dodatkowy spełnia ważną funkcję w każdej firmie, której pracownicy są delegowani do pracy w terenie. Pozwala szybko i łatwo obliczać należne diety, ryczałty oraz koszty podróży służbowych krajowych i zagranicznych, bez konieczności korzystania z arkuszy kalkulacyjnych czy dokumentów tekstowych. Znacznie ułatwia pracę firmom zatrudniającym akwizytorów i przedstawicieli handlowych. Można przechować dane słownikowe (pracownicy, trasy, pojazdy, pojemności samochodów, numery rejestracyjne) i wykorzystywać je ponownie, wydrukować lub edytować wystawione dokumenty.

Sprawdź inny program dla biura rachunkowego: