Małe Biuro Rachunkowe

Pakiet stworzony z myślą o biurach rachunkowych, doradcach podatkowych i wszystkich firmach, które zajmują się usługowym prowadzeniem działalności księgowej. Przygotowany tak, aby umożliwić obsługę klientów o różnych rozmiarach i formach opodatkowania.

Pakiet

Skład

Cena

Małe Biuro Rachunkowe

 

– 50 stanowisk w cenie

– 999 firm w cenie

Roczny abonament: 1.200,00

Mójksięgowy24.pl - funkcjonalny dodatek

Platforma współpracy biura rachunkowego i jego klientów – firm. Umożliwia udostępnienie klientom fakturowania, a wystawione faktury można pobrać do DGCS System. Dzięki integracji systemów szybko i łatwo można wymieniać informacje o podatkach do zapłaty, a także zestawieniach takich jak KPIR/ewidencja przychodu oraz rejestry VAT. Załóż konto bezpłatnie i dodaj pierwszych klientów.

Fakturowanie dla klientów

Wymiana dokumentów z DGCS System

Powiadomienia o podatkach
i składkach ZUS

Komunikacja z klientem

www.mojksiegowy24.pl

Księga Przychodów i Rozchodów

Moduł DGCS System pozwalający na prowadzenie książek przychodów i rozchodów, a także ryczałtu i KPIR dla rolników. Pozwala więc na obsługiwanie większości firm – klientów biura rachunkowego. Korzystając z tego modułu w pakiecie Małe Biuro Rachunkowe można obsłużyć firmy usługowe, handlowe i produkcyjne, duże i te mniejsze.

W aplikacji poprowadzisz rejestry VAT dla klienta, zarówno sprzedaży jak i zakupu. Po wprowadzeniu dokumentów rozliczysz firmę z US poprzez wysłanie JPK. Jednocześnie można wprowadzać dokumenty do KPIR, prowadząc rozliczenie podatku dochodowego oraz przygotować zgodne z przepisami zestawienie księgi przychodów i rozchodów.

Pozwala na obsługę transakcji zagranicznych, zarówno w walutach jak i w PLN oraz rozliczenie w postaci deklaracji VAT UE.

Możliwe jest także prowadzenie rozrachunków, księgowanie wyciągów bankowych automatyczne lub ręczne.

Posiadając licencję na pakiet Małe Biuro Rachunkowe można obsługiwać do 999 firm na 50 stanowiskach, a dzięki wielu automatyzacjom w programie, m. in. wzorcom VAT, księgowaniu seryjnemu, pobieraniu dokumentów z JPK, Mójksięgowy24.pl, innych modułów DGCS System , a także pobieraniu skanów poprzez Scanye, nawet w małym biurze można obsłużyć dużą ilość klientów.

 

Prowadź rozliczenia kadrowo-płacowe dla swoich klientów wygodnie i prosto. DGCS System Kadry i Płace dla biur rachunkowych to narzędzie, które zgodnie z przepisami prowadzi kartoteki pracowników, nalicza wynagrodzenia oraz rozliczenia z ZUS i US.

Fakturowanie

W pakiecie Małę Biuro Rachunkowe moduł odpowiada za wystawianie faktur, które można wysłać na e-mail do klienta. 

Faktury można księgować bezpośrednio w modułach księgowych.

Środki Trwałe​

Amortyzowanie środków trwałych z możliwością dokonywania zmian, ulepszania bądź dołączania części. W module istnieje możliwość prowadzenie rejestru ze sporządzaniem odpisów, także z koniecznymi zmianami. Posłużą do rozliczeń deminimis oraz jednorazowych odpisów amortyzacyjnych. Przypomną także od zdarzeniach z nimi związanych, jak: wygaśnięcie ubezpieczenia, przegląd serwisowy. W aplikacji można prowadzić wiele środków trwałych.

Deklaracje​

Podstawowy moduł w DGCS System do komunikacji z Urzędem Skarbowym. Pozwala na sporządzanie i wysyłanie najpopularniejszych i najpotrzebniejszych deklaracji: AKC, CIT, IFT, NIP, ORD, PIT, SSE, VAT, VAT-UE, ZAW, GIIF w aktualnych wersjach. Wysyłane formularze można autoryzować podpisem elektronicznym, profilem zaufanym oraz kwotą z poprzedniej deklaracji.

Delegacje​

Moduł dodatkowy spełnia ważną funkcję w każdej firmie, której pracownicy są delegowani do pracy w terenie. Pozwala szybko i łatwo obliczać należne diety, ryczałty oraz koszty podróży służbowych krajowych i zagranicznych, bez konieczności korzystania z arkuszy kalkulacyjnych czy dokumentów tekstowych. Znacznie ułatwia pracę firmom zatrudniającym akwizytorów i przedstawicieli handlowych. Można przechować dane słownikowe (pracownicy, trasy, pojazdy, pojemności samochodów, numery rejestracyjne) i wykorzystywać je ponownie, wydrukować lub edytować wystawione dokumenty.

Małe Biuro Rachunkowe sprawdza się w praktyce

Pakiet sprawdza się w wielu biurach w całej Polsce, pozwala na swobodne działanie a także rozwój. Jeśli chcesz zadać nam pytania na temat pakietu skontaktuj się z nami. Możesz też pobrać wersję demonstracyjną lub zapoznać się z pełnym opisem. Zachęcamy też do skorzystania z prezentacji programu przez naszych konsultantów.

Sprawdź pozostałe produkty dla biur rachunkowych